Skoči na glavno vsebino
Select Page

Za organizirano uresničevanje interesov staršev deluje v šoli Svet staršev.  Ta predstavnik skrbi za pretok informacij na relaciji Svet staršev – oddelčna skupnost in obratno.

V skladu s šolsko zakonodajo bo svet staršev:

  • predlagal in razpravljal o nadstandardnih programih,
  • razpravljal o Letnem delovnem načrtu,
  • razpravljal o poročilih ravnateljia v povezavi z vzgojno-izobraževalnim delom,
  • dal soglasje za seznam delovnih zvezkov in drugih učnih pripomočkov za učence,
  • obravnaval pobude in pripombe staršev o vzgojno-izobraževalnem delu na šoli,
  • opravljal druge naloge v skladu z zakonom in predpisi.

 

ČLANI (ŠOLSKO LETO 2023-2024)

 

       

ZAP. ŠT.

RAZRED

IME  IN  PRIIMEK

E- POŠTA

1. 1.a Valentina Ornik valentinabolsec@gmail.com
2. 2.a Gabrijela Konrad elakonrad@gmail.com
3. 3.a Tanja Krajnc 88.tanja@gmail.com
5. 3.b Mateja Župec mateja.zupec@gmail.com
6. 4.a Natalija Berič natalija.beric@gmail.com
  4.b Jasmina Škof sapica8@gmail.com
7. 5.a Dejan Mikiš dejan.mikis@gmail.com
9. 6.a Gregor Lasecky gregor.lasecky@gmail.com
10. 6.b Primož Žižek zizek.primoz@gmail.com
11. 7.a Mirjana Senekovič Nikl mirjana.senekovic@siol.net
  7. b Silvo Nikl nikl.silvo@gmail.com
12. 8.a Andrej Zemljič andrej.zemljic1@gmail.com
14. 9.a Barbara Lončarič barbara.loncaric@gmail.com
  9.b Irena Vakej vakej.irena@gmail.com

 

VRTEC

   

 

SV.  ANA

IGRALNICE

   
15. ORANŽNA Mihaela Rola beric.mihaela@gmail.com
16. RUMENA Polona Bizjak polona.bizjak@gmail.com
17. RDEČA Sabina Wudler mlinaric.sabina@gmail.com
18. ZELENA Simona Bračko simona.bracko@gmail.com
19. MODRA Urban Kolman urbankolman90@gmail.com
20. ROŽNATA Matej Jerebic matej.jerebic@gmail.com

 

LOKAVEC

   
21. VIJOLIČNA Mihaela Zemljič mihaela.zemljic@gmail.com

 

PODRUŽNICA

LOKAVEC

   
22. 1,3,4 Karina Lorenčič kagobo@gmail.com

 

 

Predsednik Sveta staršev je Martin Breznik (volitve 29. 9. 2022). Svet staršev posluje na podlagi Poslovnika Sveta staršev.

(Skupno 540 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST