Predšolski otroci so v letu 2021-2022 razdeljeni v sedem skupin, od tega tri skupine prvega starostnega obdobja, tri drugega starostnega obdobja ter podružnični kombinirani oddelek. Delo po sklepu lokalne skupnosti poteka samo po celodnevnem programu, ki traja v vrtcu Sv. Ana okvirno od 6.00 do 16.00. ure, v vrtcu Lokavec pa od 6.00 do 15.30 ure. Zajema vzgojno-varstveno delo, zajtrk, sadno malico, kosilo in popoldansko malico. Poslovalni čas vrtca je fleksibilen in se po potrebah sproti dogovarjamo s starši. Skupine so organizirane po spodnji tabeli:

Oddelek – skupina Strokovni tim Opombe
skupina 1. star. obd. Špela Čeh, Maja Rožman Rumena igralnica
skupina 1. star. obd.   Ksenija Rola, Polona  Muršec Kaučič Oranžna igralnica
skupina 1. star. obd.  Laura Kegl, Petra Kapl Rožnata igralnica
skupina 2. star. obd. Suzana Šober, Valerija Zadravec Rdeča igralnica
skupina 2. star. obd.  Alej Kop, Lea Kramberger, Barbara Fluher. (spremljevalka) Zelena igralnica
skupina 2. star. obd. Bernarda Potočnik, Romana Kacijan Mavrična igralnica
kombinirana skupina  Marija Žurman, Nuša Kacijan, Tjaša Leš (spremljevalka) Vijolična igralnica