Državno matematično tekmovanje Računam z Lili in Binetom

V sredo, 15. 5. 2024, je na OŠ Kašelj v Ljubljani potekalo državno matematično tekmovanje Računam z Lili in Binetom. Našo šolo so zastopali trije učenci 2. razreda in dosegli odlične rezultate:

Erik Bruher (zlato priznanje)

Mila Zemljič (bronasto priznanje)

Zoja Vučković (bronasto priznanje).

Vsem tekmovalcem iskreno čestitam.

Mentorica: Mateja Kop

Šolsko tekmovanje v mali odbojki

V ponedeljek, 20. 5. 2024 smo se v Benediktu udeležili medobčinskega tekmovanja v mali odbojki za dečke in deklice.
Sodelovalo je 6 šol. Žal se po predtekmovanju nismo uspeli uvrstiti na prva 3 mesta.
Proti OŠ Jožeta Hudalesa Jurovski Dol smo izgubili z 2:1, prav tako proti OŠ Cerkvenjak Vitomarci.
Upamo na več športne sreče in predvsem znanja v naslednjem letu. Vseeno čestitke učenkam in učencem za prikazano igro.
Na tekmovanju so bili: Metod Šijanec, -anej Jauk, Izak LOrenčič, Jakob Lehner, Žan Ornik, Gal Krušnik, Ana Rokavec, Ana Kramberger, Inaya Grinaver, Aneja Horvat, Neja Vetršek, Klara Nikl in Tiana Nikl.