Mali vran v 1. razredu

Naš projekt z vrančkom, ki smo ga začeli v mesecu oktobru kot literarni sprehod, smo zaključili v mesecu aprilu. Nahrbtnik s knjigo in zvezkom vtisov oz. doživetij je potoval po domovih in tako je mali vran pri vsakem učencu prvega razreda preživel kar nekaj časa. Učenci so se potrudili in vrančku pripravili nepozabna doživetja, svoje dogodivščine pa so zapisali v zvezek, ki si ga lahko ogledate v knjižnici. Kar pa je najpomembneje, vsak učenec je vrančku izbral prav posebno ime.
Šolska knjižnica

TEKMOVANJE IZ NEMŠKE BRALNE ZNAČKE – EPI LESEPREIS

V sredo, 22. 3. 2023, je potekalo šolsko tekmovanje iz nemške bralne značke – EPI LESEPREIS. Tekmovanja se je udeležilo 13 učencev.

Tekmovanja so se udeležili učenci 4. a, 6. a, 6. b., 7. a in 9. a razreda. Vsak učenec je prebral dve knjigi.

Z veseljem sporočam, da so štirje učenci osvojili zlato priznanje in sedem učencev srebrno priznanje.

Vsem prejemnikom priznanj iskreno čestitam!

Mentor: Andrej Fekonja