V torek, 11. marca 2025 je na šoli potekalo medpredmetno tekmovanje Znam za več. Šolskega tekmovanja se je v 1. a razredu udeležilo 13 učencev. Vse točke sta dosegla učenka Maja Ribič ter učenec Pascal Kolman ter se tako uvrstila na državno tekmovanje, ki bo potekalo 13. maja na OŠ Kašelj v Ljubljani.
V sredo, 12. maja pa je potekalo matematično tekmovanje Računam z Lili in Binetom, katerega se je udeležilo 15 učencev 1. a razreda. Vse točke sta dosegla učenka Maja Ribič ter učenec Pascal Kolman ter se tako uvrstila na državno tekmovanje, ki bo potekalo 14. maja na OŠ Kašelj v Ljubljani.
Vsem tekmovalcem čestitam za njihov trud in dosežene rezultate, Maji in Pascalu pa želim veliko sreče na državnem tekmovanju.
Mentorica: Mateja Kop