Spoštovani starši!

Osnovna šola Sveta Ana – ENOTA VRTEC obvešča starše predšolskih otrok, da lahko za šolsko leto 2022/23 vpišejo svoje otroke.

Drugi rok vpisa v vrtec bo potekal od 9. 5. 2022 do 13. 5. 2022.

Za osebni obisk se predhodno najavite na e-naslovu metka.jancar@sveta-ana.si, da se dogovorimo za prosti termin.

Vlogo pa lahko oddate tudi po pošti (OŠ Sveta Ana- enota vrtec, Sveta Ana 14, 2233 Sveta Ana), preko e-pošte (skenirana vpisnica na naslov metka.jancar@sveta-ana.si) ali v poštni nabiralnik pred vhodom v OŠ Sveta Ana.

Vlogo za vpis otroka v vrtec lahko prejmete na povezavi na spletni strani www.sveta-ana.si.  Otroci, ki so v vrtec že vključeni, ne potrebujejo novega vpisa.

O sprejemu otroka v vrtec bodo starši pisno obveščeni po obravnavi vseh vlog.

Za vse dodatne informacije Vam je na voljo svetovalna delavka na e-pošti metka.jancar@sveta-ana.si.

Vljudno vabljeni!