V sredo, 12. aprila 2023, je v domu kulture Lenart potekala Območna revija otroških pevskih zborov Čričkov gaj, na kateri so nastopili pevski zbor Kamenčki iz vrtca Lenart in otroški pevski zbori OŠ Jurovski Dol, Sveta Ana, Voličina, Sveta Trojica, Cerkvenjak – Vitomarci in Lenart. Revijo je strokovno spremljala ga. Manja Gošnik Vovk.

Pevci OŠ Sveta Ana so se pokazali v vsem sijaju in svoj program odpeli na izjemno visokem strokovnem nivoju. Vsem nastopajočim iskrene čestitke.

Iskrene čestitke in zahvalo pa namenjam tudi mentorici Nataši Petek, ki je odlično in izjemno strokovno pripravila svoje pevce ter hvala učiteljicam spremljevalkam Simoni Petek, Danieli Stanojević, Kaji Štefanec in Teji Franc, da so poskrbele za nemoteno in varno organizacijo udeležbe.

Aleksander Šijanec, ravnatelj