Po zaključenem šolskem tekmovanju, ki se ga je udeležilo 116 učencev in so osvoji 36 priznanj, si je pet učencev pridobilo še vstopnico za udeležbo na regijskem tekmovanju v znanju iz matematike za BRONASTO VEGOVO PRIZNANJE oz. BRONASTO PRIZNANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE (KENGURU). Regijsko tekmovanje je potekalo v sredo, 5. 4. 2023, na OŠ Rudolfa Meistra v Šentilju. Udeležili so se ga učenci: Klara Nikl (6. razred), Svit Kos in Sara Roškar (7. razred), Lana Lehner (8. razred) in Lana Ramšak (9. razred).

Skozi zahtevne naloge so se uspešno prebili, KLARA NIKL in SVIT KOS pa sta si priračunala tudi BRONASTO PRIZNANJE.

Iskrene čestitke za vložen trud in izkazano znanje vsem tekmovalcem, posebej dobitnikoma priznanja.

Šolska komisija