V sredo, 26. maja, ob 18.00 bo na spletu preko YouTube-a potekala premiera filma ob 220. obletnici šolstva. V slabih 45 minut dolgem filmskem projektu, ki si ga bomo lahko premierno ogledali, je sodelovalo veliko ustvarjalcev, avtorjev, ljudskih pevk, folkloristov, intervjuvancev, izpraševalcev, mentorjev, … Za film, ki je nastajal skozi celotno šolsko leto, smo porabili veliko ur ter posneli številne filmske kadre, v katere smo vložili veliko trdega dela, vztrajnosti, predvsem pa obilo dobre volje in prostega časa.

Kako bo potekala premiera filma

Premiera se bo pričela dne, 26.5.2021, natanko ob 18.00. Film si boste lahko ogledali neposredno preko vdelane povezave pri vrhu spletne strani, s klikom na rdeč gumb za predvajanje ali kliknete na povezavo pod sliko za ogled filma na platformi YouTube.

Med premiero

Tema odštevanja se bo začela dve minuti pred premiero. Ko se odštevanje konča, si lahko skupaj ogledate videoposnetek v realnem času. Videoposnetek lahko previjete tudi nazaj, ne morete pa ga previti naprej mimo prikaza v živo. Sočasno boste lahko tudi komunicirali v komentarjih in klepetu v živo.

Po premieri

Ko je premiera videoposnetka končana, je videoposnetek shranjen v kanalu kot običajna naložena vsebina. Videoposnetek več ne bo vseboval teme odštevanja.

Želimo vam prijeten ogled.