S šolskim letom 2020/2021 se šolska spletna stran nahaja na naslovu www.sveta-ana.si

Stara spletna stran na naslovu www.sveta-ana.org (bodite pozorni na različno končnico) se več ne bo posodabljala in bo tekom šolskega leta 2020/2021 brez predhodnega opozorila ukinjena.

Vabimo Vas, da se razgledate po našem novem spletnem “domovanju” – prepričani smo, da se boste hitro znašli in pridobili informacije, ki jih potrebujete.

Nekaj namigov za začetek:

• v zgornjem meniju boste pod zavihkom O šoli našli osnovne informacije o zavodu,
  • pod zavihkom Učenci so informacije, ki se tičejo življenja na šoli, npr. jedilniki, govorilne ure,
  • na levi strani se nahaja meni Hitre povezave, kjer so povezave do pogosto iskanih informacij.