Zaključna ekskurzija na OŠ Lokavec

Bliža se zaključek šolskega leta in ob tem času izvedemo zaključno ekskurzijo.

V torek, 30. maja smo se odpravili raziskovat lepote naše domovine. Letos smo se odpravili proti zahodu. Najprej smo se ustavili pod obronki Pohorja, natančneje v Slovenskih Konjicah, kjer smo obiskali ZOO Land – Otroški živalski vrt in tematski park. Videli smo veliko eksotičnih živali iz vsega sveta. Nekatere smo sploh videli prvič. Čas je hitro tekel in že smo se odpravili naprej, proti vrhu Pohorja, točneje na Roglo. Tu nas je pričakala prelepa pokrajina, polna dreves in tudi vreme nam je bilo naklonjeno. Kot nalašč, da smo obiskali tamkajšnjo zanimivost Pot med krošnjami. Povzpeli smo se na stolp, ki se dviga sredi gozda. Med vzponom smo si predstavljali, kako vidijo gozd ptice, ki živijo v njem. Na vrhu smo se naužili čudovitega razgleda. Za učence je bil še posebno zabaven spust s stolpa po toboganu. Polni vtisov smo se odpravili v dolino in naprej proti domu. Nekaj časa pa je le še ostalo, zato smo si v Lenartu privoščili še zvrhan kornet sladoleda. Učenci so si bili enotni, da je bila ekskurzija mega. Za vse, ki niste bili zraven, lahko podoživite naše občutke v spodnji fotogaleriji.