Šolsko tekmovanje v znanju naravoslovja Kresnička

Na OŠ Sveta Ana smo letos prvič izvedli šolsko tekmovanje v znanju naravoslovja Kresnička. Na tekmovanje se je prijavilo šest učencev 5. razreda, štirje učenci 4. razreda, dva učenca 3. razreda in en učenec 2. razreda. Mentorice, ki so učence pripravljale na tekmovanje, so bile Anja Ploj, Polona Kastelic in Natalija Veingerl.

Priznanja na tekmovanju so dosegli:

• Tim Vračko (2.c)
  • Timotej Lorenčič (3. c)
  • Nadja Gradišnik (4. a)
  • Matic Pšajd (5. c)
  • Bine Peklar Golob (5. b)

Vsem udeležencem tekmovanja čestitamo zaradi želje odkrivati nekaj novega, še posebej pa dobitnikom priznanj.

Predsednica tekmovalne komisije in organizatorica tekmovanja

Božena Šmirmaul