Revija mladinskih pevskih zborov, Slavčkov gaj

V četrtek, 6. aprila 2023, je v Domu kulture Lenart potekala Območna revija mladinskih pevskih zborov Slavčkov gaj, na kateri so nastopili Cici pevski zbor OŠ Lenart in mladinski pevski zbori OŠ Jurovski Dol, Sveta Ana, Voličina, Sveta Trojica, Cerkvenjak – Vitomarci in Lenart. Revijo je strokovno spremljala ga. Manja Gošnik Vovk.

Naši pevci so odlično zastopali barve naše šole in na izjemno visokem strokovnem nivoju zapeli tri pesmi. Iskrene čestitke učencem pevcem in mentorici Nataši Petek, kateri se iskreno zahvaljujem za pripravo učencev in poustvarjanje na odru. Hvala tudi učiteljicam spremljevalkam Petri Cimerman, Suzani Kaloh in Karin Petko, ki so poskrbele za varnost in organizacijo na prireditvi.

Aleksander Šijanec, ravnatelj

Gledališki abonma Zelene igralnice

Umetnost, lepota, čustva, druženje.

V Zeleni igralnici spodbujamo umetniško izražanje otrok, zato smo izdelali vabila ter povabili otroke Mavrične, Rdeče, Rožnate, Rumene in Oranžne igralnice na našo gledališko predstavo Palček Pohajalček. Slednji so za plačilo vstopnic pripravili grafomotorične vaje ter pobarvanke, na koncu pa so nas nagradili z bučnimi aplavzi in pozitivnimi povratnimi informacijami.