Matematika – Mednarodni matematični Kenguru

Objavljamo rezultate množičnega tekmovanja v znanju matematike, kjer je sodelovalo 116 učencev.

Učenci od 1. do 9. razreda so skupno osvojili 36  bronastih priznanj za dosežen rezultat na šolskem tekmovanju.

Priznanja prejmejo:

1. razred: Erik Bruher, Marko Lehner, Mila Zemljič
  2. razred: Maksim Kos, Timotej Mikiš, Luka Lorenčič, Lovro Šijanec, Gal Tinauer, Nik Krušnik
  3. razred: Timotej Lorenčič, Maja Lončarič, Kaja Peserl, Maj Simonič, Jurij Urbanič Rajšp
  4. razred: Tim Roškar, Tadeja Mikiš, Gaber Namestnik
  5. razred: Matic Pšajd, Anej Jauk, Ema Žugman, Gašper Lasetzky, Melanie Bruher, Zoja Žižek, Loti Bauman
  1. razred: Klara Nikl, Tiana Marija Nikl
  2. razred: Sara Roškar, Svit Kos, Nejc Breznik
  3. razred: Lana Lehner, Matevž Anej Nikl, Neža Šijanec, Žiga Lončarič, Eva Golob
  4. razred: Lana Ramšak, Saša Vučetič

Vsem tekmovalcem, še posebej dobitnikom priznanj, čestitamo za izkazan trud in znanje.

Šolska komisija

Mladi turisti OŠ Sveta Ana 2x zlati

Turistična zveza Slovenije je razpisala državni festival z naslovom Športna doživetja bogatijo mladinski turizem.

V okviru tega je v sredo, 5.4.2023, na Ptuju potekalo državno srečanje Turizmu pomaga lastna glava.

Skupina učenk naše šole je sodelovala z nalogo Športno doživetje s štrkom Jožkom.

Uspešno smo predstavili nalogo na turistični tržnici in prejeli dve zlati priznanji: za raziskovalno nalogo in predstavitev v celoti ter za najboljšo tržnico.

11. maja bomo sodelovali še na državnem srečanju vseh zlatih nalog v Medvodah pri Ljubljani.

Zahvaljujemo se vsem za pomoč pri izdelavi naloge in njeni predstavitvi!

Čestitamo!

Slika 1 of 12