Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov – Območni zborovski BUM 2022

Zborovski BUM 2022 v organizaciji Javnega sklada Republike Slovenije za kulturne dejavnosti Območna izpostava Lenart in OŠ Sveta Ana v sodelovanju z Občino Sveta Ana v Slovenskih goricah je namenjen spodbujanju učencev k petju, ter obuditvi in motivaciji otroških in mladinskih pevskih zborov v post-epidemiološkem času okrevanja dejavnosti.

Predstavili so se združeni otroški in mladinski zbori iz osnovnih šol Benedikt, Cerkvenjak-Vitomarci, Lenart, Sveta Ana, Sveta Trojica, Sveti Jurij v Slovenskih goricah in Voličina.

Zborom so dirigirale: Marina Zimič, Anita Grajfoner Šamperl, Ema Strmšek, Nataša Petek, Petra Škrlec, Natalija Šijanec in Metka Caf.

Na klavirju jih je spremljala Slavica Kurbus.

Vabljeni k ogledu utrinkov.