Iskanje zajčkovega zaklada

Zajček Maks je za otroke iz Rožnate igralnice pripravil prav posebno pustolovščino!

Poiskati smo morali njegov zaklad, ki ga je skril. Zato nam ni preostalo drugega, kot da smo se odpravili na lov za zakladom. Da je bila pustolovščina še bolj zanimiva in zabavna, smo na poti morali iskati jajčke in zajčke z namigi in navodili. Reševali smo uganke, sestavljali sestavljanke, nahranili jelene in še mnogo več. Ali je otrokom uspelo najti zaklad? Seveda!

VPIS V VRTEC 2022/2023 – 2. ROK

Spoštovani starši!

Osnovna šola Sveta Ana – ENOTA VRTEC obvešča starše predšolskih otrok, da lahko za šolsko leto 2022/23 vpišejo svoje otroke.

Drugi rok vpisa v vrtec bo potekal od 9. 5. 2022 do 13. 5. 2022.

Za osebni obisk se predhodno najavite na e-naslovu metka.jancar@sveta-ana.si, da se dogovorimo za prosti termin.

Vlogo pa lahko oddate tudi po pošti (OŠ Sveta Ana- enota vrtec, Sveta Ana 14, 2233 Sveta Ana), preko e-pošte (skenirana vpisnica na naslov metka.jancar@sveta-ana.si) ali v poštni nabiralnik pred vhodom v OŠ Sveta Ana.

Vlogo za vpis otroka v vrtec lahko prejmete na povezavi na spletni strani www.sveta-ana.si.  Otroci, ki so v vrtec že vključeni, ne potrebujejo novega vpisa.

O sprejemu otroka v vrtec bodo starši pisno obveščeni po obravnavi vseh vlog.

Za vse dodatne informacije Vam je na voljo svetovalna delavka na e-pošti metka.jancar@sveta-ana.si.

Vljudno vabljeni!