”MI GREMO NA PIKNIK!”

Tudi v Rožnato igralnico so posijali prvi spomladanski žarki in sonce nas je že vabilo ven, novim dogodivščinam naproti. Odločili smo se za naš prvi piknik na travniku. Odpravili smo se do bližnjega gozda, kjer smo se igrali z listjem in plezali po padlih drevesih. Nato pa smo si pripravili piknik na travniku, kjer smo se posladkali z jabolki in hruškami.

UTRINKI NASTOPA MATERINSKEGA DNEVA V LOKAVCU

Po dolgem času smo se v Lokavcu spet videli v živo na nastopu za materinski dan. Zelo veseli smo bili, ker nas je prišlo gledati veliko ljudi. Otroci iz vrtca in šole so se predstavili z dramatizacijo, petjem, plesom, igranjem na instrumente in deklamacijo. Ob koncu so otroci mamice obdarili s pozornostjo, ki so jo izdelali sami. Pritekla je pa tudi kakšna solzica.

Materinski dan v Mavrični igralnici

Prireditev ob materinskem dnevu v Mavrični igralnici je bila letos nekaj prav posebnega. Seveda smo peli, deklamirali, plesali, predvsem pa smo se igrali. Mamice so namreč spoznale in izkusile, kako poteka dan v vrtcu. Tako so se z nami igrale, telovadile, risale in na koncu uživale ob presenečenjih, ki smo jih zanje pripravili njihovi otroci. Bilo je prijetno, toplo, ganljivo, čudovito. Pa to še ni vse. Otroci Mavrične igralnice smo ponesli pogum in ponos vrtca tudi na skupino prireditev vrtca in šole ob materinskem dnevu pod naslovom Nasmej se. Bili smo najbolj glasni, najbolj pogumni in najbolj mavrični! Razlike nas bogatijo, toplina in prijateljstvo pa nas poveže v čudovito mavrico. Mamice, radi vas imamo!